Çocuklar için Kurs ve Etkinlikler

Çocuklarımızı gerek yıl içinde, gerekse yaz döneminde Kur'an-ı Kerim, osmanlıca, fıkıh, adab, siyer, manevi ve milli değerler eğitimi gibi konularda yetiştiriyor, etkinlik ve sosyal çalışmalarla geleceklerine kadim değerlerimiz ekseninde yön vermeye çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi

Kur’an Eğitimi

Kur'an okumayı doğru ve en güzel şekliyle kolayca öğretiyor, dinimizi öğrenmenin en temel basamaklarından biri olan Kur'an eğitimini uzman ve yetkin hocalarla veriyoruz.

Detaylı Bilgi

Değerler Eğitimi

Milli ve manevi değerler bağlamında gençlerimiz ve çocuklarımıza ahlak, edep, ictimai düsturlar, ana babaya saygı, vatan sevgisi, millet ve ümmet bilinci gibi konularda eğitimler vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Osmanlıca Eğitimi

1000 yıllık mazimizle köprüler kurmak ve geçmişimizi daha iyi anlayıp geleceğimize yön vermek için en önemli mirasımız olan Osmanlıca'yı kolayca ve kısa bir zamanda öğretiyoruz.

Detaylı Bilgi

İnsani Yardım Faaliyetleri

Hayrat İnsani Yardım Derneği altında, sosyal yardım, insani yardım, yardımlaşma ve dayanışma, kültür, eğitim ve sağlık alanlarında yurt içinde ve yurt dışında yapılan faaliyetler için Fethiye Temsilciliği olarak çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi

Seminer, Panel ve Konferanslar

Dinimizi daha iyi öğrenmek amacıyla Kur’an hakikatleri, tevhid, haşir, adalet, risalet, ibadet gibi konular başta olmak üzere Sünnet-i Seniye, zamanımızda anlaşılmayan imani konular, çok merak edilen imani sorular ve diğer tüm tefekküri meselelerin anlatıldığı seminer, panel ve konferanslar düzenliyoruz.

Detaylı Bilgi