HAKKIMIZDA

İbel Denetim titiz ve öncü hizmetleriyle, kaliteli kadrosu ve üstün donanımlı bilgisayar ağı ile GKGMİ ve ilgili mevzuat hükümlerince müşterilerinin muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, muhasebe, finansman, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlemlerini düzenlemek, kurumların verimliliğini ve karlılığını aynı zamanda rekabet gücünü arttıran çözümler sunmak üzere 2016 yılında kurulmuştur.

Gelecekte müşterilerimizin mali alanlarda yeni konseptlerle, daha rahat çalışabilmeleri için dallarımızla ilgili yapılan araştırma ve projeleri destekleyip katılmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle, alanımızda gösterdiğimiz başarı ve tecrübelerimizle her zaman yanınızda olmayı umut ediyoruz.

KALİTE PRENSİPLERİMİZ

Şirketimiz, Mali Müşavir İbrahim Elibol direktifliğinde, konularında uzman kadro ile 2016’dan beri, müşterilerine ulusal ve uluslararası alanda bireysel, kaliteli ve yüksek düzeyde vergi danışmanlığı sunmaktadır.

Optimal bir vergi stratejisi günümüzde sadece karlılığı değil aynı zamanda yatırımların atraktivliğini de etkilemektedir. Amacımız müşterilerimizin faaliyetlerini vergi mevzuatlarına uygun olarak en etkin biçimde yapılandırılabilmeleri ve doğru vergi stratejilerine sahip olabilmeleri için danışmanlık hizmetleri vermektir.

Ayrıca, şirketimiz Türkiye deki vergi mevzuatında ki hızlı değişim ve karmaşıklığın mükelleflere yansıtılmaması için, mükelleflerin vergi konusunda ihtiyaç duyabilecekleri bütün ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmak üzere uzmanlaşmıştır.